A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новомиколаївська сільська рада
Скадовського району Херсонської області

Розпорядження сільського голови №112 «Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради»

Кількість переглядів: 9
Скликання: VIII скликання Новомиколаївської сільської ради
Сесія: Виконавчий комітет
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата: 14.07.2021
Автор: Берегова Тетяна Володимирівна
Номер документу: 112
Назва документу: Розпорядження про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради
Прикріплені файли:

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

14.07.2021                                            с. Новомиколаївка                                                            № 112

 

Про скликання позачергового засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради

 

            Відповідно до Положення про Виконавчий комітет Новомиколаївської сільської ради Скадовського  району Херсонської  області, в зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись статтями 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

            1. Скликати та провести позачергове засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради 15 липня 2021 року о 09.00 годині в залі засідань Новомиколаївської сільської ради. 

            2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

            2.1. Про затвердження Положення про експертну комісію Новомиколаївської  сільської ради та утворення її складу.

            2.2. Про призначення відповідального за здійснення реєстрації актів цивільного стану та за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтв, вчинення нотаріальних дій.

Доповідає: Гаврилаш І.С., начальник відділу загальної та організаційно-кадрової роботи.

            2.3. Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів на 2022 рік та прогнозу на 2023-2024 року.

            2.4. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення позачергової четвертої сесії Новомиколаївської сільської  ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 23 «Про  бюджет Новомиколаївської сільської територіальної громади  на 2021 рік».

Доповідає: Лозовська А.А., начальник фінансового відділу.

            2.5. Про створення комісії з надання адресної матеріальної грошової допомоги окремим категоріям громадян на лікування та затвердження Положення про комісію.

Доповідає: Бутенко О.І., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради.

            2.6. Про присвоєння поштового та номерного знаку об’єкту нерухомого майна.

            2.7. Про присвоєння поштового та номерного знаку об’єкту нерухомого майна.

Доповідає: Киця В.С., головний спеціаліст з питань ЖКГ та АПР.

            2.8. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до рішення позачергової чотирнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.05.2021  року № 156 «Про затвердження місцевої програми «Здійснення землеустрою на території Новомиколаївської сільської ради на 2021 рік».

            2.9. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки».

            2.10. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про прийняття у комунальну власність із державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення».

            2.11. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу на виготовлення  проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)».

            2.12. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами».

            2.13. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання гр. Прокопенку О.Ю. дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)».

            2.14. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)»

            2.15. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання гр. Кравченко Н.П. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.16. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу (згоди) на розробку технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)».

            2.17. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу громадянам на розробку проектів із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

            2.18. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу гр. Устінову Є.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства».

            2.19. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Захаровій Н.В. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.20. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Ільченко О.М. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.21. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр.                 Брехт А.І. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.22. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр.               Пейсік Ю.Ю. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.23. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Аркавенку О.І. дозволу (згоду) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)».

            2.24. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування землею, затвердження технічних документацій та передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського із землеустрою».

            2.25. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Свято-Михайлівської парафії Херсонської єпархії Української православної Церкви с. Михайлівка Скадовського району Херсонської області земельної ділянки».

            2.26. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки)».

            2.27. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства».

            2.28. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мішукову С.М.».

            2.29. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення городництва».

            2.30. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про надання гр. Масаловій З.М. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі її в оренду (невитребувані паї)».

            2.31. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Жуку В.А. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.32. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Красновському В.І. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.33. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Охременку О.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.34. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Чайковському П.С. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.35. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Тиршу А.Ю. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.36. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Пашковському С.М. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.37. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Чернявці М.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.38. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Грушко К.Ю. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.39. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Шатіловій О.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.40. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Рудніченко Л.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.41. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Гаврилюк Л.Г. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.42. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Пономаренко Т.М. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.43. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Мельниченко В.Я. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.44. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Анастасенко Т.Г. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.45. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської  ради  проекту  рішення «Про поновлення гр. Борденюк М.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.46. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про укладання договору оренди землі з гр. Скляром В.М., затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.47. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до договору оренди землі гр. Борденюк М.В., затвердження та підписання додаткової угоди до договору».

            2.48. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про поновлення гр. Лисицькому М.Б. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.49. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про переукладання договору гр. Цілинку С.П. договору оренди земельної ділянки, площею 15,9523 га, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.50. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про переукладання договору гр. Цілинку С.П. договору оренди земельної ділянки, площею 2,5118 га, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції)».

            2.51. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення позачергової шістнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.06.2021 № 195».

            2.52. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення позачергової чотирнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.05.2021 № 162».

            2.53. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про відмову громадянам в наданні дозволу на розробку проектів із землеустрою для ведення особистого селянського господарства».

            2.54. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про відмову гр. Гуменному М.В. в наданні дозволу на розробку проектів із землеустрою».

Доповідає: Магарова М.А., начальник відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства та правових питань.

            2.55. Різне.

            3. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Бутенко О.І. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Новомиколаївської сільської ради та повідомити членів виконавчого комітету про дату, час та місце проведення засідання виконавчого комітету сільської ради.

            4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.     

              

В.о. Новомиколаївського

сільського голови                                                                                                   Т. БЕРЕГОВА


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь