A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новомиколаївська сільська рада
Скадовського району Херсонської області

Розпорядження сільського голови №113 «Розпорядження про скликання позачергової вісімнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання»

Кількість переглядів: 10
Скликання: VIII скликання Новомиколаївської сільської ради
Сесія: Сесії Новомиколаївської сільської ради
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата: 15.07.2021
Автор: Гулий Петро Іванович
Номер документу: 113
Назва документу: Розпорядження про скликання позачергової вісімнадцятої сесії сільської ради восьмого скликання
Прикріплені файли:

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

15.07.2021                                             с. Новомиколаївка                                                      № 113

 

Про скликання позачергової вісімнадцятої

сесії сільської ради восьмого скликання

 

            Керуючись пунктами 8, 20 частини четвертої статті 42, статтями 46, 47, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області, враховуючи необхідність оперативного розгляду деяких питань:

            1. Скликати позачергову вісімнадцяту сесію сільської ради восьмого скликання                 16 липня 2021 року о 1000 годині, яка відбудеться в залі засідань Новомиколаївської сільської ради.

            2. Винести на розгляд такі питання:

            2.1. Про внесення змін до рішення позачергової четвертої сесії Новомиколаївської сільської  ради восьмого скликання від 24 грудня 2020 року № 23 «Про  бюджет Новомиколаївської сільської територіальної громади  на 2021 рік».

            2.2. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Новомиколаївської сільської ради на 2021 рік.

Доповідає: Лозовська А.А., начальник фінансового відділу.

            2.3. Про затвердження передавального акту артезіанської свердловини № 16-139 (водонапірна башта типу «Рожновського» з водопровідною мережею протяжністю 400 метрів)  Михайлівської сільської ради на баланс виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

2.4. Про затвердження актів приймання-передачі майна Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області та передачу на баланс з правом оперативного управління закладу дошкільної освіти (ясла-садок) «Золотий ключик» Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області та комунальному закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області».

2.5. Про затвердження передавального акту стоматологічного обладнання та матеріальних цінностей стоматологічного кабінету Михайлівської лікарняної амбулаторії  Михайлівської сільської ради на баланс виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

Доповідає Проценко С.В., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

2.6. Про укладання договору оренди з переможцем електронного аукціону № LLE001-UA-20210602-18876 від 21.06.2021 року.

2.7. Про передачу індивідуально визначеного майна (стоматологічне обладнання) у безоплатне строкове користування (позичку) та укладання договору позички.

Доповідає: Грищенко А.Ю., головний спеціаліст бухгалтерського обліку відділу бухгалтерського обліку та звітності.

            2.8. Про внесення змін та доповнень до рішення позачергової чотирнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.05.2021 року № 156 «Про затвердження місцевої програми «Здійснення землеустрою на території Новомиколаївської сільської ради на 2021 рік».

            2.9. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

            2.10. Про прийняття у комунальну власність із державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

            2.11. Про надання дозволу на виготовлення  проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

            2.12. Про внесення змін до переліку земельних ділянок або прав на них, які виставляються на земельні торги окремими лотами.

            2.13. Про надання гр. Прокопенку О.Ю. дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

            2.14. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.15. Про надання гр. Кравченко Н.П. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.16. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

            2.17. Про надання дозволу громадянам на розробку проектів із землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

            2.18. Про надання дозволу гр. Устінову Є.Ю. на розробку проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства.

            2.19. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Захаровій Н.В. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.20. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Ільченко О.М. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.21. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Брехт А.І. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.22. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Пейсік Ю.Ю. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.23. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Аркавенку О.І. дозволу (згоду) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

            2.24. Про припинення права постійного користування землею, затвердження технічних документацій та передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського із землеустрою.

            2.25. Про затвердження проекту землеустрою та передачу в постійне користування Свято-Михайлівської парафії Херсонської єпархії Української православної Церкви                с. Михайлівка Скадовського району Херсонської області земельної ділянки.

            2.26. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

            2.27. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

            2.28. Про затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність гр. Мішукову С.М.

            2.29. Про надання дозволу на розробку проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для ведення городництва.

            2.30. Про надання гр. Масаловій З.М. дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва для подальшої передачі її в оренду (невитребувані паї).

            2.31. Про поновлення гр. Жуку В.А. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.32. Про поновлення гр. Красновському В.І. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.33. Про поновлення гр. Охременку О.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.34. Про поновлення гр. Чайковському П.С. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.35. Про поновлення гр. Тиршу А.Ю. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.36. Про поновлення гр. Пашковському С.М. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.37. Про поновлення гр. Чернявці М.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.38. Про поновлення гр. Грушко К.Ю. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.39. Про поновлення гр. Шатіловій О.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.40. Про поновлення гр. Рудніченко Л.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.41. Про поновлення гр. Гаврилюк Л.Г. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.42. Про поновлення гр. Пономаренко Т.М. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.43. Про поновлення гр. Мельниченко В.Я. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.44. Про поновлення гр. Анастасенко Т.Г. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.45. Про поновлення гр. Борденюк М.В. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.46. Про укладання договору оренди землі з гр. Скляром В.М., затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.47. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Борденюк М.В., затвердження та підписання додаткової угоди до договору.

            2.48. Про поновлення гр. Лисицькому М.Б. договору оренди земельної ділянки, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.49. Про переукладання договору гр. Цілинку С.П. договору оренди земельної ділянки, площею 15,9523 га, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.50. Про переукладання договору гр. Цілинку С.П. договору оренди земельної ділянки, площею 2,5118 га, затвердження та підписання договору оренди землі (в новій редакції).

            2.51. Про внесення змін до рішення позачергової шістнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.06.2021 № 195.

            2.52. Про внесення змін до рішення позачергової чотирнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.05.2021 № 162.

            2.53. Про відмову громадянам в наданні дозволу на розробку проектів із землеустрою для ведення особистого селянського господарства.

            2.54. Про відмову гр. Гуменному М.В. в наданні дозволу на розробку проектів із землеустрою.

Доповідає: Магарова М.А., начальник відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства та правових питань.

            2.55. Різне.

            3. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради Бутенко О.І. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Новомиколаївської сільської ради та повідомити депутатів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії сільської ради.

            4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Новомиколаївський

сільський  голова                                                                                                    П. ГУЛИЙ

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь