A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новомиколаївська сільська рада
Скадовського району Херсонської області

Розпорядження сільського голови №161 «Про скликання засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради»

Кількість переглядів: 7
Скликання: VIII скликання Новомиколаївської сільської ради
Сесія: Виконавчий комітет
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата: 13.10.2021
Автор: Гулий Петро Іванович
Номер документу: 161
Назва документу: Про скликання засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради
Прикріплені файли:

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

11.10.2021                                            с. Новомиколаївка                                                          № 161

 

Про скликання засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради

 

            Відповідно до Положення про Виконавчий комітет Новомиколаївської сільської ради Скадовського  району Херсонської  області, в зв’язку з виробничою необхідністю, керуючись статтями 42, 53, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

            1. Скликати та провести засідання виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради 19 жовтня 2021 року о 10.00 годині в залі засідань Новомиколаївської сільської ради. 

            2. Винести на розгляд виконавчого комітету наступні питання:

            2.1. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення позачергової четвертої сесії Новомиколаївської сільської  ради восьмого скликання від 24.12.2020 року № 23 «Про бюджет Новомиколаївської сільської територіальної громади на 2021 рік».

            2.2. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Новомиколаївської сільської ради на 2021 рік».

            2.3. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до місцевої програми «Соціальний захист населення на 2021 рік».

            2.4. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до місцевої програми «Благоустрій та забезпечення діяльності комунального  господарства на  2021 рік».

Доповідає: Лозовська А.А., начальник фінансового відділу.

            2.5. Про затвердження протоколу засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

            2.6. Про затвердження висновку органу опіки і піклування щодо визначення місця проживання дітей.

Доповідає: Бабенко С.О., начальник служби у справах дітей.

            2.7. Про присвоєння номерного знаку об’єкту нерухомого майна.

            2.8. Про санітарну обрізку дерев.

Доповідає: Киця В.С., головний спеціаліст з питань ЖКГ та АПР.

            2.9. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішення  позачергової тринадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання  від 29.04.2021 № 145».

            2.10. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про прийняття у комунальну власність із державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення».

            2.11. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання громадянам дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки)».

            2.12. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання громадянам дозволу (згоди) на розробку технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства».

            2.13. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

            2.14. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проектів рішень «Про припинення права постійного користування земельними ділянками та надання  громадянам дозволу на розробку проектів із землеустрою».  

            2.15. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам».

            2.16. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки)».

            2.17. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки)».

            2.18. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про припинення права постійного користування землею, затвердження технічних документацій та передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства».

            2.19. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про відмову у наданні громадянам дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства».

            2.20. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Запорожець О.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

            2.21. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Григор’еву В.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва».

            2.22. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про поновлення договорів оренди земельних ділянок під об’єктами нерухомого майна».

            2.23. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання ТОВ «Сервіс-Експорт» дозволу (згоди) на розробку проектів із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок».

            2.24. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок щодо зміни орендної плати».

            2.25. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про внесення змін до рішень сесій  Новомиколаївської сільської ради».

            2.26. Про схвалення та винесення на розгляд сесії сільської ради проекту рішення «Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки».

Доповідає: Магарова М.А., начальник відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства та правових питань.

            2.27. Різне.

            3. Секретарю сільської ради Береговій Т.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Новомиколаївської сільської ради та повідомити членів виконавчого комітету про дату, час та місце проведення засідання виконавчого комітету сільської ради.

            4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.  

 

 

Новомиколаївський

сільський голова                                                                                                      П. ГУЛИЙ


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь