A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Новомиколаївська сільська рада
Скадовського району Херсонської області

Розпорядження сільського голови №162 «Про скликання двадцять другої сесії сільської ради восьмого скликання»

Кількість переглядів: 7
Скликання: VIII скликання Новомиколаївської сільської ради
Сесія: Сесії Новомиколаївської сільської ради
Тип документу: Розпорядження сільського голови
Дата: 13.10.2021
Автор: Гулий Петро Іванович
Номер документу: 162
Назва документу: Про скликання двадцять другої сесії сільської ради восьмого скликання
Прикріплені файли:

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ

 

11.10.2021                                            с. Новомиколаївка                                               № 162

 

Про скликання двадцять другої сесії

сільської ради восьмого скликання

 

            Керуючись пунктами 8, 20 частини четвертої статті 42, статтями 46, 47, частиною восьмою статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту роботи Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області, враховуючи необхідність оперативного розгляду деяких питань:

            1. Скликати двадцять другу сесію сільської ради восьмого скликання 22 жовтня 2021 року о 1000 годині, яка відбудеться в залі засідань Новомиколаївської сільської ради.

            2. Винести на розгляд такі питання:

            2.1. Про внесення змін до рішення позачергової четвертої сесії Новомиколаївської сільської  ради восьмого  скликання від 24.12.2020 року № 23 «Про бюджет Новомиколаївської сільської територіальної громади на 2021 рік».

            2.2. Про внесення змін та доповнень до Програми соціально-економічного розвитку Новомиколаївської сільської ради на 2021 рік.

            2.3. Про внесення змін до місцевої програми «Соціальний захист населення на 2021 рік».

            2.4. Про внесення змін до місцевої програми «Благоустрій та забезпечення діяльності комунального  господарства на  2021 рік».

Доповідає: Лозовська А.А., начальник фінансового відділу.

            2.5. Про внесення змін до чисельності та персонального складу виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради.

Доповідає: Гулий П.І., Новомиколаївський сільський голова.

            2.6. Про утворення старостинського округу Новомиколаївської сільської  територіальної громади.

Доповідає: Бутенко О.І., заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів сільської ради.

            2.7. Про внесення змін до структури, чисельності штатного розпису  комунального закладу «Центр культури, дозвілля, туризму і спорту Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області».

            2.8. Про припинення оперативного управління на будівлю музичної школи з господарськими спорудами комунального закладу «Скадовська дитяча школа мистецтв».

            2.9. Про затвердження передавального акту (будівлі фельдшерсько-акушерського пункту с. Карабулат) Михайлівської сільської ради на баланс виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області.

            2.10. Про надання дозволу на списання основних та матеріальних засобів Михайлівської амбулаторії ЗПСМ.

            2.11. Про укладання договору оренди з переможцем електронного аукціону № LLE001-UA20210923-47688.

            2.12. Про укладання договору оренди з переможцем електронного аукціону № LLE001-UA20210922-98617.

            2.13. Про внесення змін до рішення позачергової двадцятої сесії восьмого скликання Новомиколаївської сільської ради від 30.08.2021 № 316 «Про затвердження передавального акту (будівля контори та зовнішнє освітлення) Михайлівськоїм сільської ради на баланс виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області».

Доповідає: Проценко С.В., начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності, головний бухгалтер.

            2.14. Про внесення змін до рішення позачергової десятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 12.03.2021 року № 109 «Про затвердження Положення про відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради, затвердження його Регламенту, графіку роботи та переліку послуг».

Доповідає: Ляшкова В.О., адміністратор відділу «Центр надання адміністративних послуг».

            2.15. Про внесення змін до рішення  позачергової тринадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 29.04.2021 № 145.

            2.16. Про прийняття у комунальну власність із державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

            2.17. Про надання громадянам дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки).

            2.18. Про надання громадянам дозволу (згоди) на розробку технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства.

            2.19. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

            2.20. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Фількіну М.М. дозволу на розробку проекту із землеустрою.

            2.21. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Соколовій М.Г. дозволу на розробку проекту із землеустрою.

            2.22. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Дем?янюк О.О. дозволу на розробку проекту із землеустрою.

            2.23. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Дем?янюку Г.Л. дозволу на розробку проекту із землеустрою.

            2.24. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою та надання гр. Джузі І.П. дозволу на розробку проекту із землеустрою.

            2.25. Про надання дозволу на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства громадянам.

            2.26. Про затвердження проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

            2.27. Про затвердження технічних документацій щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі земельних ділянок у власність громадянам для будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки).

            2.28. Про припинення права постійного користування землею, затвердження технічних документацій та передачу у власність земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства.

            2.29. Про відмову у наданні громадянам дозволів на виготовлення проектів із землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність для ведення особистого селянського господарства.

            2.30. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення                земельної ділянки в оренду гр. Запорожець О.П. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

            2.31. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення                земельної ділянки в оренду гр. Григор?єву В.М. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

            2.32. Про поновлення договору оренди гр. Скляру О.А. та внесення змін щодо розміру орендної плати за землю.

            2.33. Про поновлення договору оренди гр. Скляру С.А. та внесення змін щодо розміру орендної плати за землю.

            2.34. Про поновлення договору оренди гр. Бурячок Ю.В. та внесення змін щодо розміру орендної плати за землю.

            2.35. Про надання ТОВ «Сервіс-Експорт» дозволу (згоди) на розробку проектів із землеустрою щодо зміни цільового призначення земельних ділянок.

            2.36. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Пригарі Ю.А., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.37. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Беззубко О.В., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.38. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Ковальчук О.С., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.39. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Стахурській А.І., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.40. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Конзолі П.О., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.41. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Уткіну О.В., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.42. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Самборському С.С., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.43. Про внесення змін до договору оренди землі гр. Таймашову О.Г., затвердження та підписання додаткової угоди до договору оренди землі.

            2.44. Про внесення змін до рішення позачергової вісімнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 16.07.2021 № 239.

            2.45. Про внесення змін до рішення позачергової дев’ятнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 13.08.2021 № 300.

            2.46. Про внесення змін до рішення позачергової чотирнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 14.05.2021 № 160.

            2.47. Про внесення змін до рішення позачергової вісімнадцятої сесії Новомиколаївської сільської ради восьмого скликання від 16.07.2021 № 267.

            2.48. Про надання дозволу (згоди) на розробку технічної документації щодо поділу земельної ділянки.

Доповідає: Магарова М.А., начальник відділу земельних відносин, житлово-комунального господарства та правових питань.

            2.49. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.

Доповідає: Гулий П.І., Новомиколаївський сільський голова.

            2.50. Різне.

            3. Секретарю ради Береговій Т.В. забезпечити оприлюднення даного розпорядження на офіційному сайті Новомиколаївської сільської ради та повідомити депутатів сільської ради про дату, час та місце проведення сесії сільської ради.

            4. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Новомиколаївський

сільський голова                                                                                                      П. ГУЛИЙ

 

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь