A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Сторінка на стадії наповнення.

Дата: від до Скинути

Як поводитись в умовах загрози замінування

Джерело: https://dovidka.info/ Як поводитись в умовах загрози замінування З початку бойових дій в Україні військові та піротехніки ДСНС знешкодили тисячі боєприпасів та авіаційних бомб. Загроза замінування на території ведення бойових дій залишається великою. Ми пропонуємо перелік рекомендацій щодо того, як поводитись на територіях, де існує ризик наявності мін та інших вибухових пристроїв.

10:14 28.03.2023

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона грн на відкриття й розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона грн на відкриття й розвиток бізнесу 24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

10:11 28.03.2023

УВАГА ВСІМ БАТЬКАМ📢‼️

УВАГА ВСІМ БАТЬКАМ📢‼️ Ми розробили ідеальну платформу навчання для вашої дитини🤩

12:13 20.03.2023

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

В Україні поновлено програму «Рука допомоги» – кредити непрацюючим громадянам з малозабезпечених сімей на початок чи розвиток власної справи 

20:17 05.03.2023

Що варто знати при деокупації.

     Новомиколаївська ТГ, як і весь Скадовський район, уже більше року знаходяться під окупацією. Жителі, які залишилися там, з надією чекають визволення від загарбників. Але деокупація хоч і радісний, очікуваний процес, та все ж цивільне населення має бути готовим до різного роду викликів. WAW підготувала кілька важливих рекомендацій для тих, хто чекає на деокупацію.

21:34 03.03.2023

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості з 01 березня 2023 року

Повідомляємо, що в результаті реструктуризації Херсонської обласної служби зайнятості змінено територіальне покриття філій Херсонського обласного центру зайнятості. Зокрема до Скадовської філії Херсонського обласного центру зайнятості з 01 березня 2023 року відносяться наступні територіальні громади:

17:13 03.03.2023

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора