A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Конкурс на заміщення  вакантної посади

Дата: 03.03.2021 08:45
Кількість переглядів: 332

Новомиколаївська сільська рада

оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади спеціаліста

 (з фінансових питань, та відповідальна особа з організації та проведення процедур публічної закупівлі) відділу бухгалтерського обліку та звітності

        Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування не нижче молодшого спеціаліста, вільне володіння державною мовою, наявність стажу роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року та досвіду роботи з організації та проведення процедур публічних закупівель, уміння працювати на комп’ютері.

        До заяви додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, документа, який посвідчує особу, військового квитка, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану відповідно до чинного законодавства (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації, 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

           Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс (до 01.04.2021 року включно) за адресою: 75700, с.Новомиколаївка, вул.Миру, 26, кабінет секретаря сільської ради, тел. (05537) 36-5-81.


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора