Новомиколаївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади начальника відділу загальної та організаційно-кадрової роботи Новомиколаївської сільської ради

Дата: 19.03.2021 14:12

Новомиколаївська сільська рада оголошує конкурс на

Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 5 років або досвід роботи на посадах підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності не менше 3 років, вільне володіння державною мовою, вміння працювати за комп’ютером та знання відповідних програмних засобів.

До заяви додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, документа, який посвідчує особу, військового квитка, декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану відповідно до чинного законодавства (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації, 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс (до 17.04.2021 року включно) за адресою: 75712, с.Новомиколаївка, проспект Миру, 26, тел. (05537) 36-5-81.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)