Оформлення сезонних працівників  в сфері сільського господарства в умовах карантинних обмежень

Дата: 23.03.2021 13:35

ОГОЛОШЕННЯ

оформлення сезонних працівників  в сфері сільського господарства в умовах карантинних обмежень

у звязку з поширенням пандемії COVІD-19

Роботодавець – підприємець, який використовує працю фізичних осіб.

Відносини між роботодавцем і співробітником будуються на основі трудового договору.

Правила оформлення працівників для юридичних осіб, фізичних осіб та приватних підприємців (ФОП).

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковими для всіх роботодавців та проводяться відповідно до статті 24 Кодексу законів про працю України.

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками включає три основні кроки:

1. Укладання трудового договору;
  2. Оформлення наказу про прийняття на роботу;
  3. Надання повідомлення про прийняття на роботу органу Державної податкової служби.

Для укладання трудового договору в умовах запобігання поширенню короновірусної хвороби COVІD-19 у Херсонській області найманий працівник надає наступні документи:

• Паспорт або інший документ, що посвідчує особу;
  • Індивідуальний податковий номер;
  • Трудову книжку (за наявності);

Також в умовах карантинних обмежень сезонні працівники перед прийняттям їх на работу обовязково направляються на тестування для виявлення антигену COVІD-19 (на теритоії Новомиколаївської сільської ради Скадовського району Херсонської області, в Центри первинної медико-санітарної допомоги).

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)