Шановні мешканці громади! Наближаються урочисті травневі свята.

Дата: 08.04.2021 16:33

Шановні

мешканці громади!

Наближаються урочисті травневі свята: Великдень, День пам’яті та примирення, День перемоги, Радониця.

Нам хочеться зустріти їх не тільки чистими помислами, а й чистим довкіллям. На території громади проводяться роботи з впорядкування вулиць, пам’ятників, сільських кладовищ, парків і скверів.

З метою вшанування пам’яті воїнів-визволителів проходять роботи для збереження обеліска Слави в селі Новомиколаївка, монумента загиблим воїнам-односельчанам в селі Михайлівка та пам’ятників в інших населених пунктах Новомиколаївської територіальної громади.

Запрошуємо і Вас долучитись до благоустрою свого села.

Також звертаємося з проханням поділитись багаторічними саджанцями кущів, квітів, які планується висадити біля пам’ятників та клумбах центральних вулиць сіл ( прохання саджанці та квіти надавати до сільської ради).

З повагою Новомиколаївський сільський голова.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)