Про робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних.

Дата: 22.04.2021 15:45

Розпорядженням голови ОДА від 28 вересня 2020 року № 731 утворено робочу групу з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі податкових накладних, зупиненням, відмовою в їх реєстрації сільськогосподарським товаровиробникам (фермерським господарствам тощо), яка виконує функції консультативно-дорадчого органу.

Основними завданнями робочої групи є:

- сприяння взаємодії органів влади у врегулюванні проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних сільськогосподарськими товаровиробниками (фермерськими господарствами);

- організація та проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед сільськогосподарських товаровиробників (фермерських господарств) щодо реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних;

- напрацювання шляхів, механізму і способів вирішення проблемних питань, що виникають при реєстрації податкових накладних сільськогосподарськими товаровиробниками (фермерськими господарствами) тощо.

Аграрії області, зіткнувшись із проблеми в податкових питаннях, мають змогу на місцях отримати допомогу та консультацію. Питання, які виникають у фермерів, фіксуються та розглядаються робочою групою.

Секретар робочої групи Новікова Ольга Василівна - заступник начальника іправління - начальник відділу фінансово-кредитного забезпечення та бухгалтерського обліку Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації, контактний телефон: (0552)42-27-54.