Протокол № 5 засідання комісії ТЕБ та НС від 27.05.2021

СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІЛЬСЬКА КОМІСІЯ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ

БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

проспект Миру, 26, с. Новомиколаївка, Скадовського району Херсонської області, 75712; тел./факс 055 37 36566

e-mail: nnikrada@i.ua

ПРОТОКОЛ № 5

засідання сільської комісії з питань

техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

27 травня 2021 року

13:00

Головував Гулий Петро Іванович, Новомиколаївський сільський голова, голова комісії.

Присутні: члени сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Відсутні: Чорна В.Ю., Лозовська А.А.

Запрошені: Соценко С.О., директор Новомиколаївського ліцею.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про вжиття протиепідемічних заходів по Новомиколаївському ліцею та позашкільним закладам освіти на території села Новомиколаївка у зв’язку з фактом захворювання на COVID-19.

1. СЛУХАЛИ: Про вжиття протиепідемічних заходів по Новомиколаївському ліцею та позашкільним закладам освіти на території села Новомиколаївка у зв’язку з фактом захворювання на COVID-19.

Інформував: Гулий П.І., Новомиколаївський сільський голова.

Співдоповідач: Соценко С.О., директор Новомиколаївського ліцею.

ВИРІШИЛИ:

1. Прийняти до відома інформацію директора Новомиколаївського ліцею Соценко С.О. про епідеміологічну ситуацію в закладі освіти.

2. Заборонити проведення навчальних та виховних заходів для учнів 5-10 класів в період з 27.05.2021 по 09.06.2021 включно.

3. Заборонити закладам позашкільної освіти проводити гурткову, навчальну, виховну роботу та масові заходи в період з 27.05.2021 по 09.06.2021 включно.

4. Учасникам навчального процесу Новомиколаївського ліцею (5-10 класів) дотримуватися правил самоізоляції в період з 27.05.2021 по 09.06.2021 включно.

5. Вважати недоцільним організацію пришкільного табору відпочинку денного перебування при Новомиколаївському ліцеї, крім роботи літнього мовного табору для учнів 1-4 класів.

6. Директору Новомиколаївського ліцею Соценко С.О. щоденно інформувати голову сільської комісії ТЕБ та НС про епідеміологічну ситуацію в закладі освіти.

7. Рекомендувати Новомиколаївському сільському голові видати відповідне розпорядження, довести до виконавців та оприлюднити на офіційному сайті Новомиколаївської сільської ради.

Рішення прийнято одноголосно та підтримано всіма присутніми на засіданні членами комісії.

Голова комісії                                                                                Петро ГУЛИЙ

Заступник голови комісії                                                             Ольга БУТЕНКО