Про організацію виконання в області Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства.

Дата: 31.05.2021 11:22

На виконання розпорядження голови Херсонської ОДА від 26 квітня 2021 року № 309 "Про організацію виконання в області Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства" доводимо до Вашого відома, щодо необхідності подання щороку до 15 жовтня обласній комісії з прийняття рішення щодо компенсації витрат суб’єктам господарювання, які проводять діяльність у галузях садівництва, виноградарства та хмелярства документів згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженим постановою КМУ від 15 липня 2005 року № 587 (у редакції постанови КМУ від 10 березня 2021 року № 185).