Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга"

Дата: 09.07.2021 08:45

Благодійна організація Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга"

Розпочали проведення моніторингу впровадження гендерної політики на території Новомиколаївської територіальної громади. 7 - 8 липня 2021 року, спільно з представницями сільської ради розглядали наявність документів з питань протидії домашнього насильства та протидії торгівлі людьми; затверджених планів/ заходів/положень які діють на території громади. Обговорили питання підготовки базового набору для створення гендерно - чутливого профілю громади, проведення анкетування самооцінки виконання десяти елементів Стандарту Рівності сільської ради та їх працівників/працівниць. За час зустрічей познайомилися з активними жінками, цікавими заходами які впроваджуються в населених пунктах громади, розвитком інфраструктури та планами на майбутнє.

Моніторинг здійснюється в рамках проєкту " Дієва гендерна політика - передумова успішного розвитку громад ",який реалізує БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга " і реалізується завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту #Голосжінокілідерство – Україна», що впроваджується #УкраїнськимЖіночимФондом».