Інформаційна кампанія стосовно відкриття ринку землі України

Дата: 03.08.2021 09:23

Шановні партнери,

Громадська організація «Земля Таврії» працює з 2017 року і є партнером Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP (https://uhbdp.org/ua/). Основна мета проекту: розвиток аграрного сектора півдня України. На сьогоднішній день ми об'єднали 44 000 виробників широкого асортименту плодоовочевої продукції, маємо досвід проведення різних масових заходів, торгових форумів, навчальних вебінарів.

Один з напрямків роботи Проекту – інформаційна кампанія стосовно відкриття ринку землі України та сертифікації. Досвід роботи нашої організації свідчить про те, що представники ОСГ та фермери потребують інформаційної підтримки. Мета співпраці – організація роз'яснення від фахівців стосовно земельних питань та сертифікації.

Для мешканців Вашої ОТГ ми пропонуємо форми співпраці:

-  Вебінари про земельні питання та якість продукції.

-  Індивідуальні консультації юриста та фахівця по сертифікації.

-  Інформаційні буклети.

Цільова аудиторія – виробники плодоовочевої продукції: фермери, представники ОСГ та інші.

Як отримати підтримку? Вебінари, запит на індивідуальну консультацію, інформаційні буклети:

Для того, аби якомога більше мешканців Вашої ОТГ мали змогу користуватися безкоштовними сервісами, просимо організувати поширення інформації та розмістити:

-  банери для розміщення на сайті. Різні банери та посилання до них надаємо.

-  пост на сторінці Фейсбук. Малюнок та текст до нього надаємо.

Тексти для ФБ, малюнки та банери можна скачати тут: https://drive.google.com/drive/folders/1ibamIp4ugNE9dUBwXwppSsAwM05GoxlB?usp=sharing

Просимо зауважити, що вся інформаційна підтримка є актуальною, безкоштовною та необхідною для ваших людей, адже ринок землі тільки но запроваджений та викликає багато острахів та запитань. Саме тому допомога нашого проекту може стати в нагоді та попередити багато проблем.

Питання до організаторів по тел. 066-6467474 Оксана.