Дата: 12.08.2021 13:57

Гендерна політика постає важливим напрямком демократичного розвитку українського суспільства, що засвідчено низкою правових документів. Останній час помітно зростає прогрес у вивченні та осмисленні гендерної проблематики. Жіночі правозахисні організації привертають увагу органів місцевого самоврядування до забезпечення подолання дискримінації за ознакою статі шляхом урахування гендерних інтересів різних соціальних категорій та гендерних норм. В межах проєкту " Дієва гендерна політика - запорука успішного розвитку громад" , сьогодні здійснили моніторинговий візит до Новомиколаївської територіальної громади Скадовського району. Спільно з представницями сільської ради ми розглянули матеріали які підтверджують діяльність щодо виконання Закону України " Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків". Проаналізували анкети самооцінки для працівників Новомиколаївської сільської ради. Приділили увагу аналізу Положення про виконавчий комітет сільської ради. Протягом моніторингового візиту отримали інформацію про надання допомоги та підтримку певним дискримінаційним групам населення.

Захід проведений БО Фонд громади міста Гола Пристань " Свята Ольга" який став можливим завдяки підтримці Уряду Канади в рамках проекту " Голос жінок і лідерство - Україна", що впроваджується Українським Жіночим Фондом.