Онлайн-тренінги щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері

Дата: 12.10.2021 13:54

Всеукраїнська асоціація громад (ВАГ) на потребу малих та середніх агровиробників у отриманні додаткових знань та навиків щодо протидії проявам рейдерства в аграрній сфері (незаконного протиправного заволодіння земельними ресурсами та похідними благами), що стало надзвичайно актуальним у зв'язку з децентралізацією повноважень та активізацією ринку земель сільськогосподарського призначення, пропонує ефективну експертну підтримку та допомогу в рамках реалізації проєкту з підтримки діяльності Громадської антирейдерської платформи, що впроваджується в рамках «Програми USAID з аграрного та сільського розвитку (АГРО)» (надалі – «Проект АГРО»). Для посилення інституційної спроможності та підвищення кваліфікації в галузі застосування земельного законодавства щодо протидії аграрному рейдерству, просимо Вас поширити інформацію про можливість доєднатися до онлайн-тренінгу серед малих та середніх агровиробників вашої області. Під час тренінгу будуть опрацьовані: • актуальні зміни у сфері земельного законодавства; • актуальні потреби щодо попередження порушення прав землевласників та землекористувачів; • систематизовані практичні кейси аграрного рейдерства з аналізом причин, що їх зумовили; • можливості доступу до публічних реєстрів та кадастрів. Тренінг для малих та середніх агровиробників вашої області буде проведений в оn-line режимі з використанням платформи Zoom 26.10.2021 р. о 14:00. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням:

https://forms.gle/kusFD3iXAGj79sxc8 до 18.10.2021

Посилання на приєднання до оn-line тренінгу та програма будуть надіслані учасникам на електронні адреси вказані при реєстрації за 3 дні до проведення заходу.

Графік тренінгів для малих та середніх агровиробників.

Харківська, Сумська, Вінницька, Кіровоградська, Донецька, Луганська 26.10.2021 10.00

Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Дніпропетровська 26.10.2021 14.00

Чернігівська, Київська, Черкаська, Житомирська, Рівненська, Волинська 27.10.2021 10.00

Львівська, Хмельницька, Івано-Франківська, Тернопільська, Чернівецька, Закарпатська 27.10.2021 14.00