До уваги учасників АТО з інвалідністю

Дата: 21.10.2021 10:35

З метою професійної орієнтації та вироблення необхідних знань, соціалізації та адаптації до суспільства учасників АТО з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання громадською організацією «Союз ветеранів АТО з  інвалідністю» спільно з управлінням сім’ї, молоді та масових заходів національно-патріотичного виховання облдерадміністрації у співпраці з  комунальним закладом «Донецький обласний центр соціально-психологічної допомоги, реабілітації», Донецьким обласним центром зайнятості та державним навчальним закладом «Донецький центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на 04 листопада 2021 року запланований початок  реалізації  2  всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю:

1. Проєкт  «Професія для життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» - розрахований на 31 день, навчання за спеціальностями : «Озеленювач», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Касир торгівельного залу», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення

2.Програма «Повернувся з АТО  -повернись до життя» громадської організації «Союз ветеранів АТО з інвалідністю» - реалізується протягом 46 днів, навчання за спеціальностями :  «Озеленювач», «Робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків», «Касир торгівельного залу», «Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Під час реалізації обох проєктів   будуть проводитися  реабілітаційні заходи: заняття ЛФК, сеанси спелеотерапії,сеанси масажу, заняття аквааеробікою, заняття з психологічної просвіти, заходи з соціальної адаптації, отрмання юридичної допомоги.

Розміщення учасників заплановане на базі готельно-туристичного комплексу «Зелений Гай» у м.Святогірськ. Проживання, харчування та відшкодування вартості квитків за проїзд за рахунок організаторів.

До участі у проєктах запрошуються учасники з інвалідністю виключно у стадії ремісії або при відсутності загроз гострого стану, які не потребують невідкладної медичної допомоги та стороннього додаткового  догляду.

За детальною інформацією зацікавлені особи можуть звернутися   у термін до  24 жовтня 2021 року  до контактної особи: