Дата: 09.12.2021 11:27

ПОЗАЧЕРГОВА ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

26 листопада 2021 року                         с. Новомиколаївка                                               № 408

Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новомиколаївської сільської ради на 2022 рік

Відповідно до ст. ст. 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Новомиколаївської сільської ради на 2022 рік (додаток 1).

2. Розробникам проектів регуляторних актів контролювати своєчасність виконання планів діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного розвитку громади, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків і зборів, інвестиційної політики, промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності та регуляторної діяльності (голова Бурячок В.А.).

Новомиколаївський

сільський голова                                                                                                     П. ГУЛИЙ

до рішення позачергової

двадцять третьої сесії                       Новомиколаївської сільської

ради  восьмого скликання

від  26.11.2021 року № 408

План

Вид проекту

Назва проекту регуляторного акту

Цілі прийняття проекту регуляторного акту

Строки підготовки проектів

Найменування органів та підрозділів відповідальних за розробку проектів регуляторних актів

Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на 2023 рік

Дотримання вимог діючого законодавства. Мобілізація надходжень до місцевого бюджету

Перше півріччя 2022 року

Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку громади, планування та виконання бюджету, встановлення місцевих податків і зборів, інвестиційної політики, промисловості, підприємництва, сфери послуг, житлово-комунального господарства, комунальної власності та регуляторної діяльності.

Про встановлення ставок орендної плати за землю на 2023 рік

Рішення сесії сільської ради

Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на 2023 рік

Поповнення дохідної частини бюджету сільської ради та забезпечення контролю за своєчасною сплатою податку