Навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу «Туристичний гід»

Дата: 04.02.2022 08:43

Навчальний курс з підготовки фахівців туристичного супроводу

«Туристичний гід»

З метою підвищення рівня обслуговування та якості надання туристичних послуг управління туризму та курортів обласної державної адміністрації спільно з громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів» у лютому 2022 року планують організацію курсів з підготовки та підвищення кваліфікації гідів Херсонської області.

Курс розроблений досвідченими фахівцями туристичної справи - гідами-практиками, сертифікованими методистами та тренерами за вимогою ДСТУ EN 15565:2016 «Туристичні послуги. Вимоги до професійної підготовки та кваліфікаційних програм для гідів» для тих, хто хоче опанувати професію туристичного гіда, отримати нові знання, вміння та навички або бажає підвищити свою кваліфікацію.

Обмеження за віком та базовою освітою відсутні. Однак, обов'язковою умовою для зарахування на курс є наявність диплому про вищу освіту (бакалавр, магістр). За результатами навчання видається Сертифікат єдиного зразка, що стане основою для подачі документів до Державного реєстру гідів.

Курс навчання включає 620 годин лекційних, семінарських, практичних занять, згідно зі стандартом ДСТУ 15565:2016. Тривалість навчання - 3,5 місяці. Є можливість дистанційної участі.

За результатами навчання слухачі курсу опанують:

· методики підготовки та проведення екскурсії на автотранспорті;

· методики розробки авторських екскурсій;

· методики та практики інтерпретації історичної, культурної та природної спадщини;

· методики розробки та апробації туристичних маршрутів;

· методики проведення гастрономічних турів за міжнародними стандартами;

· методики використання інформаційних ресурсів при складанні контрольних текстів екскурсій;

· сучасні методики проведення екскурсій для різних груп екскурсантів.

Технічне забезпечення курсів:

1. Надається постійний доступ до навчально-методичних матеріалів на Googl-диску (книги, мапи, презентації, текстові та графічні матеріали тощо).

2. Надаються аудіо-записи навчальних матеріалів (лекції, пояснення до презентацій).

3. Проводяться індивідуальні консультації з викладачами курсів (згідно з заздалегідь узгодженим розкладом) за допомогою сучасних засобів комунікації (web-платформи, skype, viber).

4. Постійна інформаційна підтримка слухачів курсу, а саме: надання розкладів занять та змін до них, інформації про перебіг виконання контрольних та тестових завдань, інформації про підготовку до заліку, екзамену тощо. Вартість навчання: 5000,00 грн. Кількість слухачів курсу – до 20 осіб. 50% вартості навчання забезпечується управлінням туризму та курортів Херсонської обласної державної адміністрації.

Зареєструватись на курс можна за посиланням до 14 лютого 2022 року: https://cutt.ly/QOvZJJL

Для зарахування на курс необхідно пройти співбесіду та надати наступні документи:

- копії паспорта та ідентифікаційного коду;

- копії диплома про вищу освіту.

Детальніше про ГС «Всеукраїнська асоціація гідів» (ВАГ)

Голова Правління ВАГ – Яніна Гаврилова

Тел: +38(050)921-67-27, +38(068)598-32-82

E-mail: tourguidesua@gmail.com