A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

ПРОГРАМА ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ

Дата: 01.04.2023 10:30
Кількість переглядів: 230

НОВОМИКОЛАЇВСЬКА СІЛЬСЬКА ВІЙСЬКОВА

АДМІНІСТРАЦІЯ СКАДОВСЬКОГО РАЙОНУ

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 19

 

місто Миколаїв

 

17 березня 2023 року                                                                                                                   

 

Про затвердження Програми

ліквідації наслідків збройної агресії

російської федерації на території

Новомиколаївської сільської територіальної

громади на 2023 рік

 

Відповідно до статті 23 Бюджетного Кодексу України, Указу Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» (зі змінами), Наказом Президента України від 19 вересня 2022 року №658/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022р. №473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд» враховуючи нагальну потребу:

1. Затвердити Програму ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації на території Новомиколаївської сільської територіальної громади на 2023 рік, що додається.

2. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Начальник Новомиколаївської

сільської військової адміністрації                                  Євгенія ГЛЄБОВА

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням начальника

Новомиколаївської сільської військової

адміністрації № 19 від 17 березня 2023р.

 

ПРОГРАМА

Ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації на території Новомиколаївської сільської територіальної громади

на 2023 рік

 

 1. Паспорт Програми

 

Ініціатор розробки Програми

Новомиколаївська сільська військова адміністрація

2

Законодавча база розробки Програми

Указ Президента України від 24.02.2022р. №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні»;

Указ Президента України  від 19.09.2022р. №658/2022 «Про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Херсонській області»;

Постанова КМУ від 19.04.2022р. №473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії Російської Федерації, пов’язаних із пошкодженням будівель та споруд»

3

Відповідальний виконавець Програми

Виконавчий комітет Новомиколаївської сільської ради, Новомиколаївська сільська військова адміністрація

4

Підстава для розроблення Програми

Збройна агресія російської федерації на території України

5

Термін реалізації Програми

2023 рік

6

Перелік бюджетів, які беруть участь у виконанні Програми (для комплексних програм)

Місцевий бюджет,

інші кошти, не заборонені законодавством

 7

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми

2023 рік – в  межах затверджених бюджетних асигнувань.

 1. Загальні положення

Програма розроблена на виконання вимог Закону України «Про правовий режим воєнного стану», Указів Президента України від 24 лютого 2022 року №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від 19.04.2022 №473 «Про затвердження Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, повязаних із пошкодженням будівель та споруд», Постанови Кабінету Міністрів України від 12 квітня 2017р. №257 «Про затвердження Порядку проведення обстеження прийнятих в експлуатацію обєктів будівництва».

У результаті збройної агресії російської федерації в Україні на території Новомиколаївської сільської територіальної громади було пошкоджено житлові будинки та споруди приватних домогосподарств, заклади освіти, медицини, об’єкти критичної інфраструктури.

Програма не поширюється на роботи, щодо ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації, пов’язаних із пошкодженням об’єктів культурної спадщини відповідно до Закону України «Про охорону культурної спадщини».

 

 1. Мета Програми

Головною метою є проведення обстежень та ліквідації наслідків пошкоджень об’єктів соціальної інфраструктури, будівель адміністративного призначення, об’єктів житлового та комунального господарств, здійснення всіх можливих невідкладних робіт з ліквідації наслідків збройної агресії російської федерації.

 

 

 1. Організаційне забезпечення та механізм

виконання Програми

Обстеження пошкоджених об’єктів проводиться за розпорядженням начальника Новомиколаївської сільської військової адміністрації.

- Комісією з обстеження пошкоджених об’єктів внаслідок збройної агресії російської федерації на території населених пунктів Новомиколаївської сільської територіальної громади».

- Комісією з визначення збитків, заподіяних власникам землі та землекористувачам внаслідок збройної агресії російської федерації на території населених пунктів Новомиколаївської сільської територіальної громади».

 

 1. Основні завдання Програми

Внаслідок збройної агресії російської федерації на території Новомиколаївської сільської територіальної громади було пошкоджено значну кількість об’єктів – житлові будинки, заклади освіти, заклади надання медичної допомоги, адміністративні будівлі.

Для відновлення нормального функціонування освітніх та медичних закладів, комфортного життя власників житла, в процесі виконання завдань планується досягти:

 • відновлення комфортних умов для проживання мешканців громади;
 • відновлення доступу до якісних адміністративних послуг;

- відновлення доступу до якісних послуг у сфері освіти та медичних послуг;

- покращення енергоефективності будівель шляхом заміни вибитих вікон та капітального ремонту пошкоджених покрівель в закладах освіти, медицини та культури;

 

Житлове господарство

Пошкодження житлового фонду, зумовленого бойовими діями, в тому числі потрапляння засобів ураження, вибухів, пожеж тощо, налічує ___ будинки.

Внаслідок вибухів було пошкоджено вікна, зруйновано та пошкоджено вхідні двері, несучі стіни, покрівлі будинків, господарські споруди, тощо.

 

Адміністративни будівлі

Внаслідок ракетних ударів та вибухової хвилі пошкоджень у вигляді розбитих вікон та дверей зазнали будівля ________________________________________.

 

Заклади освіти

Заклади освіти які зазнали значних руйнувань:

Новомиколаївський ліцей Скадовського району Херсонської області – пошкоджень зазнала спортивна зала закладу, їдальня, вікна, двері, опалювальна система, дах.

 

Заклади медичного обслуговування населення

В результаті обстрілу було зруйновано Михайлівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.

 

 

Заклади культури

Значних руйнувань зазнало приміщення дитячої музичної школи в с.Новомиколаївка.

 

 1. Основні заходи реалізації Програми

Відновлення інфраструктури та матеріально-технічної бази бюджетних установ шляхом:

-      обстеження будівель, щодо ступеню руйнувань та пошкоджень;

-      проведення експертної оцінки завданих руйнувань та пошкоджень;

-  придбання будівельних матеріалів та проведення ремонтно-будівельних робіт будівель мешканців, будівель установ соціально-культурної сфери та адміністративних будівель які були зруйновані чи пошкоджені внаслідок збройної агресії російської федерації;

 • придбання паливно-мастильних матеріалів для потреб населення, комунальних підприємств, установ та закладів територіальної громади;
 • допомога у доставці гуманітарної та медичної допомоги мешканцям громади;
 • виготовлення проектно – кошторисної документації для закладів, які потребують відновлення;
 • придбання огороджувальної стрічки, дерев’яних віх, табличок попереджувальних та інших засобів необхідних для запобігання та інформування населення Новомиколаївської громади, щодо травмування та загибелі людей в місцях можливого забруднення територій вибухонебезпечними предметами та для маркування територій.

 

7. Джерела та обсяги фінансування Програми

Фінансове забезпечення реалізації програми відбувається за рахунок коштів державного, обласного, районного та місцевого бюджетів, інших шляхів фінансування, дозволених чинним законодавством України. Протягом року обсяг фінансування Програми може змінюватись.

 

 1. Очікувані результати

Результатом виконання Програми є покращення, складання звітів для кожного об’єкта, який має містити висновок про технічний стан, рекомендації щодо подальшої експлуатації (у тому числі щодо можливості виконання робіт із відновлення) або демонтажу (ліквідації), а також в разі потреби відомості про пошкоджені (зруйновані) несучі та огороджувальні конструкції, інженерні системи (із зазначенням ступеня та обсягів пошкоджень), принципові рішення (рекомендації) щодо їх відновлення (підсилення).

Зазначений звіт є підставою для прийняття рішення про виконання робіт із відновлення пошкоджених об’єктів або їх демонтаж (ліквідацію).

Відповідно до Порядку невідкладних робіт до зазначеного звіту також додається акт обстеження, що повинен містити інформацію щодо визначеної за результатами обстеження категорії пошкоджень об’єкта.

 

 

 

Начальник Новомиколаївської

сільської військової адміністрації                                  Євгенія ГЛЄБОВА

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора