Буде проводитися позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення.

Дата: 07.06.2021 08:23

До уваги населення громади!
08.06.2021 року буде проводитися позапланова перевірка територіальної системи централізованого оповіщення Херсонської області з включенням електричних сирен і доведенням до населення навчальної інформації у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення і телебачення.
О 12 год 05 хв відбудеться включення електросирен та з 12 год 10 хв до 12 год 20 хв відбудеться інформування населення у сфері цивільного захисту через засоби радіомовлення та телебачення (на телеканалі ПАТ НСТУ "Херсонська регіональна дирекція UA:ХЕРСОН").
Просимо громадян зберігати спокій, не панікувати та займатися повсякденними справами.