Електронні сервіси ДМС України – зручно, швидко та сучасно

Дата: 26.10.2021 14:23

Спілкування з державними установами, підприємствами та організаціями в режимі онлайн, отримання довідок та послуг, здійснення закупів просто через екран смартфона чи комп’ютера –  для українців сьогодні це вже не фантастика і не мрія. Ми поступово, але невпинно рухаємося до впровадження ідей та принципів електронного урядування у всіх сферах нашого життя. Й державна міграційна служба України є одним з лідерів цього процесу.

Переконатися в тому можна дуже просто – достатньо зайти на сайт ДМС України і побачити 15 електронних сервісів, які успішно справляються зі значними обсягами завдань в автоматичному режимі .

Завдяки ним вже сьогодні кожен громадянин може:

- довідатися про готовність паспортного документа;

- записатися в електронну чергу;

- перевірити свій паспорт у базі недійсних документів;

- знайти реквізити для оплати адміністративних послуг;

- перевірити самостійно правильність написання особистих даних;

- написати звернення або скаргу через електронну приймальню ДМС;

- заповнити анкету на паспорт та заздалегідь перевірити правильність внесених даних;

- повідомити про прояви корупції з боку працівників ДМС;

- самостійно порахувати дати в’їзду та виїзду з території України за допомогою міграційного калькулятора;

- взяти участь у громадському опитуванні та висловити свою думку щодо якості обслуговування у конкретному територіальному підрозділі ДМС України;

- скористатися консультаційними та інформаційними послугами через "Чат-бот" в месенджерах "Вайбер" та "Телеграм".

- отримати інформацію про орган ведення реєстру територіальної громади;

- отримати інформацію про територіальний підрозділ ДМС за допомогою коду.

Завітайте на сторінку https://dmsu.gov.ua/services.html та переконайтеся особисто, що електронні сервіси ДМС України – це зручно, швидко та сучасно!