A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Новомиколаївська сільська рада оголошує конкурс на заміщення  вакантної посади головного спеціаліста соціального захисту населення відділу освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Новомиколаївської сільської ради.

Дата: 25.11.2021 09:06
Кількість переглядів: 1558

Новомиколаївська сільська рада оголошує конкурс на

заміщення  вакантної посади головного спеціаліста соціального захисту населення відділу освіти, культури, молоді та спорту, соціального захисту населення Новомиколаївської сільської ради

        Вимоги до кандидатів: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, вміння працювати за комп’ютером та знання відповідних програмних засобів.

     До заяви додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, копії документів про освіту, документа, який посвідчує особу, військового квитка (за наявності), декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подану відповідно до чинного законодавства (шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК) у вигляді роздрукованого примірника заповненої декларації, 2 фотокартки розміром 4 х 6 см.

          Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про конкурс (до 24.12.2021 року включно) за адресою: 75712, с.Новомиколаївка, проспект Миру, 26, тел. (05537) 36-5-81, 36-5-66.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора