Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Шеринг документів за допомогою застосунку Дія у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради!

Дата: 23.12.2021 16:34
Кількість переглядів: 194

 

Шеринг документів за допомогою застосунку Дія у відділі «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Новомиколаївської сільської ради!

Спільно з Міністерством цифрової трансформації України запроваджено новий функціоналшеринг документів. Відтепер відвідувачі відділу «Центр надання адміністративних послуг» під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть надати електронний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа.

Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій. Інтеграція з Дією робить процеси зручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи!

Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду чи свідоцтва про народження, необхідно:

відкрити паспорт у застосунку Дія;

• навести на QR-код для шерингу документів в Дії, який знаходиться у адміністратора відділу;

підтвердити запит для передачі даних.

Цифрова копія документів з е-підписом Дії автоматично передається до ЦНАП. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції: електронна ідентифікація особи та передача копій електронних документів адміністратору.

Чому шеринг крутий з точки зору безпеки?

• - Не спрацює без вашої згоди! Тільки після запиту і вашого підтвердження;

• - Копія документа, яка передається, містить відмітку про те, кому і коли вона була надана;

• - Копія документа підписана КЕПом ДіїФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора