A A A K K K
для людей із порушенням зору
Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Жителів звільнених громад Херсонщини забезпечують гуманітарною допомогою.

Дата: 02.12.2022 19:08
Кількість переглядів: 96

Жителів звільнених громад Херсонщини забезпечують гуманітарною допомогою.

📍У Кочубеївській громаді від World Food Programme роздавали консерви та продуктові набори. Допомогу розподіляли через ГО «Пора рішучих змін». Також жителям населених пунктів громади видавали дрова від «Укрзалізниці».    

⚡️ГО «Ініціатива Е+» надала у Кочубеївський ЦПМСД дизельний генератор потужністю 5,5 кВт.   
     
📍Сьогодні продовжували видачу дров та паливних брикетів мешканцям Високопільської громади в рамках державної програми. Окрім того, на десять вулиць Високопілля вже подали природній газ.

🏥За допомогою Криворізької районної військової адміністрації встановили нові металопластикові вікна у будівлі, де буде розміщено медичні установи Високопілля. 

🧱Протягом тижня жителям Тягинської, Милівської, Бериславської, Великоолександрівської громад видали понад тисячу будівельних наборів від наших міжнародних партнерів - через Гуманітарну місію «Проліска» від UNHCR Ukraine - Aгентства ООН у справах біженців в Україні.

Також на Херсонщину доправили 200 м. куб. габіонів – споруд, що  забезпечуватимуть захист об’єктів інфраструктури від ворожих обстрілів. Це допомога від голови правління Міжнародного центру сприяння підприємництву Володимира Пахнія. 

Дякуємо всім, хто долучається до відновлення нормального життя на Херсонщині!


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора