5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера.

Дата: 05.12.2022 10:24

5 грудня у всьому світі відзначають Міжнародний день волонтера. Для України це особливе свято, адже волонтерами в нашій країні стали дуже багато людей.

Кожен громадянин нашої держави у певній мірі долучається до безкорисливих справ, аби допомогти нашим воїнам, переселенцям, всім, хто потерпає через війну, яку принесли на нашу землю російські окупанти. Ми всі боремося за Перемогу – і внесок кожного – безцінний.

Завдяки волонтерам вдається здійснити неможливе, адже наші незламні українці допомагають людям у найгарячіших точках, збирають захмарні суми, аби придбати необхідні речі для фронту.

Навіть маленькі діти стали частиною великої боротьби – роблять вироби, співають, грають на музичних інструментах, щоб доєднатися до волонтерських ініціатив, щоб не залишатися осторонь, коли вся країна протистоїть ворогу.

Зло перемагають добрими справами. І наші українські волонтери вкотре це доводять своєю щоденною працею.

Вдячний кожному з вас за ті зусилля, час, частинку серця, що ви даруєте людям і нашій країні. Миру та здоров’я вам і нехай нові задуми обов'язково здійсняться!