Мешканцям Херсонщини постійно надають гуманітарну допомогу

Дата: 11.12.2022 10:25

Мешканцям Херсонщини постійно надають гуманітарну допомогу.

Речі першої необхідності та продукти харчування роздавали в кількох громадах.

✅У селах Борозенської тергромади люди отримали харчові набори тривалого зберігання, хліб, будматеріали для ремонту домівок, що постраждали через ворожі обстріли, та буржуйки для обігріву осель.

✅У Новоолександрівській громаді видавали продукти від Word central kitchen, а у Нововоронцовській громаді працювали «Лікарі без кордонів».

✅Педагоги Високопільської тергромади отримали ноутбуки для організації процесу дистанційного навчання школярів.

Також у Високопільській громаді жителі отримували шифер від Міжнародного Комітету Червоного Хреста, ремонтні комплекти від ГО «Проліска» та фонду «За мирне небо».

✅Мешканцям сіл Новокаховської громади, що постійно знаходяться під ворожими обстрілами, волонтери роздавали хліб та засоби гігієни.

✅Видача речей першої необхідності розпочата у Олександрівці Станіславської громади.

Дякуємо всім, хто допомагає нашій незламній Херсонщині

Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)