Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину

Дата: 12.12.2022 14:10

Продовжуємо працювати, аби повернути нормальне життя на звільнену Херсонщину. Детальніше про те, що зроблено 11 грудня 👇

⏺Фахівці Vodafone та lifecell відновили роботу 5 базових станцій у Херсоні: 3 у Корабельному та  2 у Суворовському районах міста. Загалом оператори мобільного зв’язку відновили роботу 121 базової та 3 пересувних станцій на звільненій Херсонщині.

⏺Для відновлення світла на Херсонщині працює 25 бригад – це 100 робітників та 50 одиниць техніки. Минулої доби бригади працювали на лініях, які живлять Велику Олександрівку та Херсон.

⏺Продовжується поетапне поновлення розподілу природного газу, виконання ремонту пошкоджених ділянок мереж та пуск газу споживачам у таких населених пунктах: Велика Олександрівка (підключено 1085 абонентів з 2301), Новодмитрівка (підключено 163 абонентів з 272), Старосілля (підключено 87 абонентів з 131), Високопілля (підключено 99 абонентів з 1473), Довгове (підключено 14 абонентів з 42) та Мала Олександрівка (підключено 166 абонентів з 344).

⏺У Херсоні відновлено роботу 36 котелень з 46. До централізованого теплопостачання підключено 840 житлових будинків з 1156.

⏺Тривають роботи із розчищення доріг на Херсонщині. Нині фахівцям вдалося розчистити 181 кілометр доріг державного значення та 313 кілометрів – місцевого.

⏺Вибухотехніки Нацполіції обстежили 0,3 гектара територій, вилучили 1 вибухонебезпечний предмет, знищили – 98. Піротехніки ДСНС обстежили понад 8 гектарів територій, вилучили та знешкодили 157 вибухонебезпечних предметів.

Працюємо далі!

Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)