Дата: 14.12.2022 21:52

Зустріч з представниками ООН відкрила нові перспективи співпраці у гуманітарній сфері.

З Мартіном Гріффітсом, заступником Генерального секретаря ООН з гуманітарних питань, та Деніз Браун, постійною координаторкою системи ООН в Україні, обговорили гуманітарну ситуацію на Херсонщині.

Допомога людям буде розширена, ще більше херсонців отримають необхідну у цей складний час підтримку.

⏺Нагадаю, організації ООН та її партнери доправили на Херсонщину вже 9 гуманітарних конвоїв.

⏺ООН також поставляє до області ліки та медичні набори для роботи лікарів з пацієнтами.

⏺Через Всесвітню Продовольчу Програму на звільнену Херсонщину за жовтень-листопад було доправлено 508 тонн продуктів.

⏺Наразі гуманітарною допомогою від ООН охоплено понад 50 тисяч мешканців Херсонської області.

Продовжуємо співпрацювати з міжнародними партнерами! З Україною – цілий Світ

Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)