Дата: 25.12.2022 12:36

Медзаклади Херсонської області з початку війни проти рф отримали 32 генератори та 284 одиниці медичного обладнання та приладів. Поставки медобладнання та ліків буде продовжено.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час робочої поїздки до Херсонської області.

За словами міністра, обстріли Херсона ще раз показують всьому світу, як ворог намагається знищити все, що було побудовано в Україні, знищити українців. Однак ми продовжуємо боротьбу.

Співпраця органів місцевого самоврядування та держави, залучення проєктів Світового банку, Глобального фонду й коштів рахунку UNITED24 дозволила закупити частину обладнання, щоб в лікарнях Херсонщини вчасно і професійно надавали медичну допомогу постраждалим через ворожі удари.

Рухаємося далі!

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)