Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Херсонщина постійно отримує гуманітарні вантажі від благодійників та міжнародних організацій.

Дата: 07.01.2023 21:26
Кількість переглядів: 84

Херсонщина постійно отримує гуманітарні вантажі від благодійників та міжнародних організацій.

✅У Милівську тергромаду від UNICEF доправили спальні мішки, гігієнічні набори, ємності для води, ліхтарі, теплі ковдри та ремонтні комплекти для житла.

✅Чорнобаївська громада має теплі речі для людей та генератор, що дозволить організувати процес дистанційного навчання. Допомогу надали віруючі церкви «Ісус - хліб життя».

✅У селах Кисилівка, Зелений Гай та Барвінок Чорнобаївської громади роздавали продуктові набори від Благодійного фонду «Рух милосердя» та WFP.

✅Чорнобаївка отримала допомогу з Хорватії, а саме від асоціації «Добро Добрім ДоДо». Це радіатори опалення, продукти харчування, одяг та взуття. Благодійною організацією «Центр волонтерства та захисту» зі Львова спільно з Unatid Ukrainian American Relief Committe INK передали для потреб громади генератор потужністю 9,5кВт.

✅Для дітей з Кочубеївської громади привезли 180 наборів зимового одягу та теплих ковдр від UNICEF.

✅У селі Білозерка малечі роздали подарунки від Благодійного фонду «Гуркіт».

✅Високопільська тергромада отримала від закордонних партнерів ноутбук, генератор та станцію Starlink. Обладнання надано в рамках проєкту «Підтримка відновлення процесів управління місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», розробленого в рамках Стратегічного партнерства VNG International з Міністерством закордонних справ Нідерландів у партнерстві з Асоціацією міст України.

Щиро дякуємо за допомогу нашим партнерам, що не байдужі до потреб мешканців Херсонщини!

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)

Фото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора