Допомога міжнародних партнерів, громадських та волонтерських організацій, благодійних фондів та просто небайдужих людей – це міцна основа для того, щоб витримати навалу ворога сьогодні та відновити нормальне життя завтра.

Дата: 09.01.2023 10:45

У такій співпраці найважливіше – це довіра, яка ґрунтується на прозорості. Саме тому ми оперативно надаємо усю необхідну звітність донорам, яка включає фото/відео матеріали за потреби.

Ми зібрали та узагальнили потреби в гуманітарній допомозі для рятувальників, енергетиків, комунальних установ, територіальних громад та інших.

Аби процес допомоги Херсонщині був максимально прозорим, тепер кожен може переглянути перелік потреб.

ВАЖЛИВО! Цей список постійно оновлюватиметься, але нині в ньому зібрані першочергові потреби Херсонщини.

Якщо Ви хочете допомогти та не знаєте чим саме, переходьте за посиланням .  Також, якщо у вашої громади є потреба, обовʼязково перевірте чи врахована вона.

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)