Дата: 07.02.2023 17:40

Доброго дня, повідомляємо Вас про те, що благодійна організація АДРА Ukraine тимчасово призупиняє реалізацію проекту багатоцільової фінансової допомоги для мешканців Херсонської області задля опрацювання наявних заяв. Обіцяють, після обробки документів поновити реєстрацію.

Благодійна організація ADRA Ukraine надає грошову допомогу, яка розповсюджується на всіх мешканців Херсонської області. Умовою отримання допомоги є приналежність до критеріїв вразливості хоча б одного члена сім’ї, кожна зареєстрована особа зможе отримати 6660 грн.

Основні критерії вразливості членів сім’ї, серед яких:

• особа самостійно забезпечує життєдіяльності домогосподарства;
  • вагітна жінка або годуюча немовля;
  • діти групи ризику (із зони активних бойових дій, з хронічними захворюваннями, сироти та інші);
  • особа старше 50 років з особливою потребою;
  • особа з інвалідністю;
  • особа переживши насильство або дискримінацію;
  • особа з тяжкими хронічними захворюваннями чи пораненнями внаслідок бойових дій;
  • особи без доступу до доходів для забезпечення основних потреб (проживання або харчування тощо)

Крім того, останній критерій має бути основним, а дохід не перевищуватиме 3500 грн на місяць.

Що необхідно зробити для подання заяви на отримання грошової допомоги у файлі Word на всю родину необхідно зібрати наступні документи:

- заява від кожного члена сім’ї (розбірливо);

- фото/скрін відкритого рахунку IBAN;

- копія/фото документів кожного члена сім’ї: перша та друга сторінки паспорта та прописка (якщо ID-картка, то копія обох сторін та додаток з пропискою);

- ідентифікаційний код (для дитини - за наявності);

- свідоцтво про народження дитини;

- документ, що підтверджує критерій вразливості (документ про розлучення, пенсійне свідоцтво, свідоцтво про інвалідність, довідку з лікарні тощо).

- номер телефону необхідно вказувати робочий, мобільних GSM операторів України за яким можна зв’язатись для уточнення інформації (Viber, Telegram).

Всю інформацію у файлі Word необхідно направляти на електронну адресу:  nnikinform@gmail.com

УВАЖНО електронна адреса вказана для жителів Новомиколаївської громади Скадовського району Херсонської області!

Фото документів всіх членів сімї вкладаємо в один файл Word

ПРИКЛАД: