Новомиколаївська сільська військова адміністрація

Дата: 09.01.2023 20:56

Благодійна організація ADRA Ukraine надає грошову допомогу, яка розповсюджується на всіх мешканців Херсонської області. Умовою отримання допомоги є приналежність до критеріїв вразливості хоча б одного члена сім’ї, кожна зареєстрована особа зможе отримати 6660 грн.

Основні критерії вразливості членів сім’ї, серед яких:

• особа самостійно забезпечує життєдіяльності домогосподарства;
  • вагітна жінка або годуюча немовля;
  • діти групи ризику (із зони активних бойових дій, з хронічними захворюваннями, сироти та інші);
  • особа старше 50 років з особливою потребою;
  • особа з інвалідністю;
  • особа переживши насильство або дискримінацію;
  • особа з тяжкими хронічними захворюваннями чи пораненнями внаслідок бойових дій;
  • особи без доступу до доходів для забезпечення основних потреб (проживання або харчування тощо)

Крім того, останній критерій має бути основним, а дохід не перевищуватиме 3500 грн на місяць.

Що необхідно зробити для подання заяви на отримання грошової допомоги у файлі Word на всю родину необхідно зібрати наступні документи:

- заява від кожного члена сім’ї (розбірливо);

- фото/скрін відкритого рахунку IBAN;

- копія/фото документів кожного члена сім’ї: перша та друга сторінки паспорта та прописка (якщо ID-картка, то копія обох сторін та додаток з пропискою);

- ідентифікаційний код (для дитини - за наявності);

- свідоцтво про народження дитини;

- документ, що підтверджує критерій вразливості (документ про розлучення, пенсійне свідоцтво, свідоцтво про інвалідність, довідку з лікарні тощо).

- номер телефону необхідно вказувати робочий, мобільних GSM операторів України за яким можна зв’язатись для уточнення інформації (Viber, Telegram).

Всю інформацію у файлі Word необхідно направляти на електронну адресу:  nnikinform@gmail.com

УВАЖНО електронна адреса вказана для жителів Новомиколаївської громади Скадовського району Херсонської області!

Фото документів всіх членів сімї вкладаємо в один файл Word

ПРИКЛАД: