У Херсоні двох жінок, які хотіли оформити матеріальну допомогу, ошукали інтернет-шахраї — поліція

Дата: 10.01.2023 22:48

У Херсоні дві жінки під час оформлення матеріальної допомоги у соціальних мережах натрапили на інтернет-шахраїв. Замість виплат, з їх банківських карток зникли гроші, повідомила поліція Херсонської області на сторінці у Facebook.

У дописі сказано, що 35-річна херсонка в одній із соціальних мереж побачила оголошення про можливість отримання грошової допомоги. Жінка перейшла за посиланням та ввела дані свого банківського рахунку. Після цього з її картки зняли 9800 гривень.

Також 56-річна жителька Херсона перейшла за подібним посиланням та надала дані своєї картки. З її картки зняли 5611 гривень.

Поліція звертається до жителів громад з проханням, не переходити за СУМНІВНИМИ ПОСИЛАННЯМИ та не вводити реквізити платіжних карток на незнайомих вебсайтах.