Якщо ви загубили або пошкодили пенсійне посвідчення, його доволі легко можна відновити.

Дата: 13.01.2023 14:15

Для цього слід звернутися до найближчого територіального органу Пенсійного фонду України. При цьому необхідно заповнити відповідну заяву, пред’явити паспорт і додати фото.

Відновити пенсійне посвідчення можна й онлайн👇

⏺Через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг ПФУ.  (http://portal.pfu.gov.ua/)Після реєстрації заява на виготовлення пенсійного посвідчення буде доступна у розділі «Щодо пенсійного забезпечення».

⏺Через мобільний застосунок «Пенсійний фонд». Завантажити додаток для Android або IOS.  Після встановлення додатка потрібно обрати вкладення «До ПФУ», розділ «Комунікації до ПФУ» та натиснути «Заява на виготовлення пенсійного посвідчення».

Забрати виготовлене пенсійне посвідчення заявник може у тому сервісному центрі фонду, який він вказав під час заповнення заяви.

🗣Важливо! Електронне пенсійне посвідчення у «Дії» має таку ж юридичну силу, як і паперове.

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)