Громади Херсонщини продовжують отримувати гуманітарну допомогу.

Дата: 13.01.2023 16:45

Громади Херсонщини продовжують отримувати гуманітарну допомогу.

✅У Чорнобаївці триває видача буржуйок для опалення від Товариства Червоного Хреста України. Після деокупації в Посад-Покровському та Благодатнівському старостинських округах люди отримали 370 буржуйок, в Крутому Яру та Чорнобаївці - 340.

🪵Високопільська тергромада в рамках державної субвенції отримала 4 вантажівки дров. Крім того:

⏺Від   ГО «Небо України» мешканцям цієї громади роздали 30 пар зимового чоловічого взуття, шапки та ліхтарики.

⏺Органи місцевого самоврядування отримали техніку: холодильник, електроплитку, бойлер для терцентру соціального обслуговування та два медичних холодильника.

⏺ГО «Тарілка» доправила у громаду хліб та консерви.

🍞Благодійники з фонду «Янголи спасіння» забезпечили всі населені пункти Новоолександрівської громади безкоштовним свіжим хлібом.

Вдячні всім, хто допомагає нашим людям у ці складні часи

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)