У Херсоні встановили ще три мобільних укриття, які придбали для нашого міста благодійники.

Дата: 19.01.2023 17:03

На прохання Херсонської ОВА, Благодійний фонд Альберта Черепахи закупив для херсонців пересувне укриття, що встановили у Дніпровському районі міста, між вулицями Кулика та Миру.

До фінансування долучилися фермерське господарство «Аделаїда» та БФ «Херсон - це Україна».

«Нова пошта» закупила та встановила два бетонних укриття в Суворовському та Дніпровському районах Херсона.
Споруди знаходяться поблизу зупинки громадського транспорту на розі вулиць Університетської та Миру, а також на Привокзальній площі.

Укриття обладнані розетками та освітленням, мають зручні місця для сидіння. Стіни надійно захищають від уламків снарядів.

Така допомога Херсону стала можливою завдяки реалізації проєкту SafePlace4UA БФ «Юність 2.0».

Щиро дякуємо за підтримку та цінний внесок у захист містян від артилерійських обстрілів! Разом зробимо наше місто безпечнішим!

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)