З нагоди Дня соборності вручив відзнаки працівникам вибухотехнічних служб Нацполіції Херсонської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Дата: 20.01.2023 13:14

Нагороджували присутніх разом із начальником Головного управління Національної поліції в Херсонській області Ігорем Володимировичем Королем.

Ці Герої щодня ризикують собою, як і рятувальники, щоб зберегти наші життя. Завдяки їм ми можемо відновлювати роботу інфраструктури та засівати наші щедрі поля. Заради нашої безпеки вибухотехніки прибувають на Херсонщину з різних областей країни.

Щиро подякував нагородженим за мужність і відвагу та вручив Почесні грамоти і Подяки.

Низький уклін вам від усіх мешканців Херсонщини!

🇺🇦 Ярослав Янушевич / Херcонська ОДА (ОВА)