Дата: 19.06.2023 13:26

З гуманітарним конвоєм до Херсона прибули представники польської міжнародної організації "Open Dialogue Foundation"🇵🇱

До міста доставили мотопомпи, рятувальні жилети, генератори, портативні батареї, питну воду, таблетки для очистки води, ліки, водонепроникні костюми, морський рятувальний пліт та інше.

Гуманітарну місію очолив віце-президент Фундації Марцін Міцельський. У складі місії також прибули представники інших фундацій, зокрема, Марія Іванчук - Фундація «Здійсни мрію» (Польща), Уляна Флішко - Фундації «Здійснити Мрію» (Україна) та представниця мерії Варшави Кася Бардишевська.

Під час зустрічі з начальником Херсонської ОВА обговорили термінові потреби для відновлення регіону після підриву Каховської ГЕС та затвердили концепцію гуманітарної взаємодії між Варшавою та Херсонщиною.

Також вони провели прес-конференцію для польських ЗМІ, під час якої розповіли про ліквідацію наслідків підриву греблі та підтримку регіона.

Дякуємо народу Польщі за підтримку!

🇺🇦Херcонська ОДА (ОВА)