Ніхто не лишається осторонь. Полтавщина продовжує допомагати ліквідовувати наслідки підриву російськими окупантами Каховської ГЕС.

Дата: 19.06.2023 13:27

Відтак комунальні підприємства Полтавщини спрямували до Херсону прибиральну й пожежну машини, трактори, екскаватори-навантажувачі, поливальні машини, каналоочисну техніку з помпою.

Окрім цього до допомоги постраждалим від наслідків рукотворного екоциду долучилися представники соціально відповідального бізнесу. Завдяки їх допомозі на Херсонщину прибули  автоцистерни для транспортування питної води.

Також сформована бригада, яка допомагатиме проводити розчищувальні роботи на території міста.

Щиро дякуємо!

🇺🇦Херcонська ОДА (ОВА)