Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Що робити у разі теракту на Запорізькій АЕС

Дата: 26.06.2023 16:25
Кількість переглядів: 103

За інформацією ГУР, росіяни розмістили (https://t.me/spravdi/30745) начинену вибухівкою техніку біля чотирьох енергоблоків ЗАЕС. 

Це означає, що окупанти можуть спровокувати чергову катастрофу та спричинити викид радіації в повітря. Що ж робити, якщо росіяни все-таки доведуть задумане до кінця?

Проєкт Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки Dovidka.info спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки розробили рекомендації на основі інформації з відкритих джерел: ДСНС, Міністерства освіти і науки (https://mon.gov.ua/ua/news/bezpeka-pid-chas-navchannya-rekomendaciyi-shodo-organizaciyi-ukrittya) та патрульної поліції (https://t.me/patrolpolice_ua/2160).

▶️ Якщо у вашій місцевості сталася аварія на АЕС, залишайтеся в приміщенні або негайно зайдіть у нього, якщо ви на вулиці. Найкраще – в укриття або підвал. 

▶️ Надягніть респіратор або ватно-марлеву пов’язку, або хоча би прикрийте ніс і рот рушником, хусткою або шарфом.

▶️ Закрийте та заблокуйте всі вікна, двері та вентиляційні отвори в приміщенні та не підходьте до них без нагальної потреби; вимкніть кондиціонер та обігрівачі.

▶️ Стежте за подальшими повідомленнями від ДСНС, армії, поліції чи місцевих органів управління.

🔗 Більше рекомендацій і детальних порад – читайте за посиланням.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора