Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Шановні отримувачі державної соціальної допомоги!

Дата: 18.07.2023 18:09
Кількість переглядів: 69

Звертаємо увагу, що до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 р. № 214 «Деякі питання надання державної соціальної допомоги та пільг на період введення воєнного стану» внесли зміну, затверджену постановою Кабінету Міністрів України від 7 липня 2023 р. № 689.

Зміна, що вноситься до постанови Кабінету Міністрів України від 07.03 2022 № 214

1-2. Установити, що на період воєнного стану та протягом одного місяця після його припинення чи скасування продовжується виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, в тому числі з інвалідністю, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, яку було припинено в період воєнного стану, особам, які тимчасово перебувають за кордоном, внаслідок ненадання документів про:

1) повторний огляд дитини з інвалідністю, строк якого припав на період воєнного стану, - на підставі інформації з банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів про місце перебування таких осіб з урахуванням положень пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 8 березня 2022 р. № 225 “Деякі питання порядку проведення медико-соціальної експертизи на період дії воєнного стану на території України” (Офіційний вісник України, 2022 р., № 25, ст. 1310, № 28, ст. 1550);

2) підтвердження навчання дитини, яка досягла 18-річного віку, - на підставі:

  • копії (сканкопії/фотокопії) довідки закладу освіти в разі навчання дитини за денною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти (у разі навчання в іноземному закладі освіти - з перекладом на українську мову), наданої такими особами до структурного підрозділу з питань соціального захисту населення районних, районних у м. Києві державних (військових) адміністрацій, виконавчого органу міських, районних у містах (у разі їх утворення) рад (далі - орган соціального захисту населення) за своїм зареєстрованим (задекларованим) місцем проживання (перебування). Якщо орган соціального захисту населення не має можливості забезпечити підготовку виплатних документів та здійснення фінансування, копія (сканкопія/фотокопія) такої довідки подається відповідному структурному підрозділу з питань соціального захисту населення обласних, Київської міської державних (військових) адміністрацій;
  • інформації з банку даних про дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, і сім’ї потенційних усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів про місце перебування таких осіб.

Здійснення відповідних виплат продовжується з дня, наступного за днем, з якого їх було припинено.

  • Здійснення таких виплат продовжується/припиняється:

органами соціального захисту населення;

за відсутності в органах соціального захисту населення доступу до бази даних одержувачів державних допомог - державним підприємством “Інформаційно-обчислювальний центр Міністерства соціальної політики” на підставі інформації, наданої відповідними обласними, Київською міською державними (військовими) адміністраціями.”


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора