Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Як оформити український паспорт 14-річній дитині із ТОТ?

Дата: 23.07.2023 16:57
Кількість переглядів: 178

  З приводу питання щодо оформлення першого паспорта громадянина України дітям, які досягли 14-річного віку під час проживання на ТОТ у Державній міграційній службі України надали роз’яснення.

 

  Особа, яка досягла 14-річного віку, має звернутися до будь-якого територіального підрозділу ДМС і надати такі документи:

 

  • Свідоцтво про народження або витяг із ДРАЦСу (за наявності). Якщо відсутній документ, інформацію працівники ДМС перевірять самостійно.
  • Паспорти батьків або одного з них (для перевірки належності до громадянства України). Якщо особа не підтримує стосунки з батьками або не може надати їх через воєнний стан, достатньо надати інформацію про такі документи.
  • Якщо один із батьків є іноземцем або особою без громадянства, подається довідка про реєстрацію особи громадянином України.
  • Також за наявності може подаватися реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП).

 

  У разі відсутності оригіналів документів, що підтверджують громадянство та посвідчують особу батьків або одного з них, заявником також можуть подаватися копії таких документів або інформація (персональні дані) батьків (чи одного з них).

  У ДМС також зазначили, що подання копій вказаних вище документів не є обов’язковою умовою при прийнятті від заявника документів для оформлення паспорта та не може бути підставою для відмови в оформленні документа.

  Джерело: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора