Всеукраїнський конкурс творчих проєктів “Код Нації” до 32-ї річниці Незалежності України

Дата: 03.08.2023 12:39

Прийом заявок на Конкурс до 23:59 20 серпня 2023 року.

Етапи впровадження Конкурсу:

Подача заявок конкурсантами 10 липня - 20 серпня

Оцінювання заявок конкурсною комісією 10 липня - 20 серпня

Оголошення переможців до 23 серпня

Надсилання подарунків переможцям 23 серпня - 30 вересня

Громадська спілка “Національний Фестиваль “Код Нації” так само як і її Національні Організатори: молодіжна громадська організація “Молоде Покоління”, благодійний фонд “Відсоток Небайдужих” та громадська організація “Рух незламних” є неприбутковими організаціями. Відтак, абсолютно усі заходи у рамках Фестивалю, зокрема і цей Конкурс, є некомерційними, неприбутковими та благодійними, адже головною ціллю нашої діяльності та Конкурсу є збір коштів з подальшою підтримкою Збройних сил України. Всі благодійні внески, що вносять конкурсанти, спрямовані на рахунок благодійного фонду “Відсоток Небайдужих”, який у подальшому забезпечуватиме потреби Збройних сил України.

Детальніше ознайомитись з умовами проведення та Положенням можна на сайті Конкурсу за посиланням: https://kod-natsii.com/