Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Національна програма зовнішньої реабілітації “Неопалимі”

Дата: 03.08.2023 13:01
Кількість переглядів: 96

Неопалимі - це національного масштабу реабілітаційна програма, що займається лікуванням деформаційної травми, опіків та рубців, для людей, що отримали поранення внаслідок війни.

Неопалимі - це екосистема, що об’єднує вже понад 30 приватних медичних закладів профілю естетична медицина, дерматологія та пластична хірургія у 15 областях України, а також у сусідніх країнах Східної Європи.

Зараз лікування в рамках проекту проходить вже понад 120 пацієнтів по всій Україні. Географія безпосередньої діяльності Неопалимих охоплює такі міста - Київ, Харків, Львів, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Житомир, Рівне, Ужгород, Чернівці, Черкаси, а також Краків, Варшава та Кишинів, проте ми запрошуємо на лікування пацієнтів, незалежно від їх місця перебування, якщо вони мають змогу самостійно добиратись у інше місто.

Ми надаємо допомогу пацієнтам, що внаслідок війни в Україні (після 2014 року, а також після повномасштабного вторгнення 24 лютого) отримали ураження, які призвели до формування опіків та деформаційних рубців.

Детальніше про діагнози для медичних спеціалістів:

В рамках проекту клініки беруть на відновне лікування пацієнтів з рубцевими змінами шкіри, а саме гіпертрофічні рубці, опіки, контрактури внаслідок осколкових чи термічних уражень. Лікування проводиться за допомогою лазерів (ErYag чи CO2), мікроголкової радіочастотної технології, а також полінуклеотидних препаратів та Мінветеранів - No 7749/14-23 від 14.07.2023 заспокійливих і відновлюючих топічних засобів.

До лікування приймаються пацієнти, що отримали вищезазначені ураження всіх вікових груп, так як в проекті беруть участь спеціалісти з фаху дерматологія та дитяча дерматологія. До лікування приймаються пацієнти, що отримали вищезазначені ураження в період з 2014 року внаслідок російської агресії. Можливості проекту не розповсюджуються на пацієнтів з побутовими травмами. Початок лікування визначається спеціалістами проекту виходячи зі стану рубцевих змін, але, переважно, не швидше 4 місяців від дати ураження. Окрім цього в проект приймаються пацієнти з механічним травматичним татуажем (порох, асфальт, тощо), аналогічно отриманим внаслідок військових дій. Терміни лікування та кількість процедур вирішуються індивідуально з огляду на anamnesis morbi та status localis.Щоб потрапити на лікування пацієнту необхідно заповнити реєстраційну форму на сайті проекту www.neopalymi.in.ua.

 

Інструкція по скеруванню пацієнтів на лікування в національну програму зовнішньої реабілітації “Неопалимі”

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора