Новомиколаївська сільська військова адміністрація
Скадовського району Херсонської області

Онлайн захід “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!"

Дата: 12.08.2023 22:38
Кількість переглядів: 180

У межах програми “Відбудова та розвиток 2023: працевлаштування та бізнес” проводиться підготовка до онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!” для молодих людей у віці 16-35 років та мешканців Херсонської області, що відбудеться 30 серпня 2023 року в форматі онлайн з 11:00 до 14:00. Захід передбачає ознайомлення молоді та мешканців області з провідними українськими та міжнародними підприємствами - презентація напрямків діяльності підприємств, ознайомлення з умовами та критеріями працевлаштування, проходження співбесід з представниками HR-відділів компаній-учасників онлайн заходу “Ярмарок Вакансій 2023: Робота Є!”.

Захід складається з двох частин:

Основний захід - презентація напрямків діяльності потенційних українських та міжнародних компаній-роботодавців для учасників, висвітлення умов працевлаштування, тощо.

Паралельний захід - проходження співбесіди з представником HR-відділу. Попередньо реєструючись на захід, учасник або учасниця може обрати з переліку компанію, до якої бажає працевлаштуватись. Буде надано список потенційних претендентів на проходження співбесіди HR-спеціалісту компанії-учасника заздалегідь, для ознайомлення з кандидатами та відбору найбільш відповідних кандидатур.

Впродовж реалізації проєкту буде висвітлено новини щодо можливостей працевлаштування та розміщено актуальні відкриті вакансії компаній-учасників на офіційній сторінці Маріупольської Спілки Молоді у соціальній мережі facebook.

Встигніть забронювати своє місце на «Ярмарку Вакансій 2023: Робота Є!»:

Перейти на форму

 

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора