З Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2023 23:00

Шановна громадо!

У серпневі дні вся Україна святкує головне свято нашої держави – День Незалежності. Це свято багатьох поколінь українців, які боролись за право жити та бути господарями на рідній землі. Нажаль, нині Україна продовжує відстоювати свою свободу і незалежність, проливаючи кров найкращих синів і доньок у жорстокій війні з окупантом. Серед воїнів, що захищають Батьківщину під синьо-жовтим стягом, є і наші земляки. Шануємо кожного з них та схиляємо голову перед пам’яттю усіх українських воїнів-лицарів, волонтерів, мирних мешканців, які своїм життям заплатили за нашу Незалежність.

Бажаю усім жителям Новомиколаївської громади бути міцними фізично та морально і нехай ніщо не похитне вашої віри у Бога, ЗСУ, та у Перемогу України! Мужності та витримки, наснаги та здоров’я вам і вашим родинам! Лівобережжя Херсонщини буде звільнене!

Пам’ятаймо слова Тараса Шевченка:

«В своїй хаті своя й правда,

І сила, і воля».

Слава Україні! Героям Слава!!!

Начальник Новомиколаївської сільської

військової адміністрації                                                                Євгенія ГЛЄБОВА