1 вересня – День Знань, завжди особливо урочистий і хвилюючий.

Дата: 31.08.2023 22:27

Війна не в змозі зруйнувати передчуття нового старту у незвіданий, цікавий Світ Знань. Жодні перешкоди не завадять прагненню нашого молодого покоління впевнено йти шляхом пізнання до нових звершень, до Перемог.

У цьому році 1 вересня не схоже на свято попередніх років. Вже другий рік ми живемо в умовах повномасштабної війни. Освітяни стали Героями освітнього фронту! Дякую усім і кожному, хто вчинками і згуртованістю у надскладні часи долучився до освітнього фронту і гідно його тримає. Щиро радію, що наперекір війні ми розпочинаємо навчальний рік.

Дорогі діти! Нехай у Вашому житті завжди буде можливість вчитися і знаходити знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом усього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Зичу ніколи не втратити прагнення до пізнання і мудрості!

Усім у новому навчальному році вдалого старту з вірою в Перемогу!

Слава Україні!

Начальник Новомиколаївської