Утворення Ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 21.09.2023 14:39

У зв’язку з утворенням Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Херсонській обласній державній адміністрації інформуємо внутрішньо перемішених осіб, які перебувають на обліку, про її утворення та рекомендувати їм надати до Департаменту соціального розвитку обласної державної адміністрації наступні документи:

- заява у довільній формі;

- документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, або відображення в електронній формі інформації, що міститься у документах, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, сформованих засобами Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія) або єДокумент;

- документ про освіту (за наявності);

- мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються обґрунтування для обрання його до складу Ради;

- відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата (за наявності);

-довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи або електронної довідки, яка підтверджує факт внутрішнього переміщення і взяття на облік такої особи, на електронному носії, критерії якого підтримують використання мобільного додатка Порталу Дія (Дія) (за наявності технічної можливості), або листа громадського об’єднання щодо включення до складу Ради представника громадського об’єднання.

Заяву з пакетом документів подати в електронному вигляді на e-mail: dр.sосzah.khоda@gmаl.com

Контактна особа: Сокерчак Наталія Михайлівна, тел. 0662666872