З Днем вчителя!

Дата: 30.09.2023 23:59

З найтеплішими почуттями й великою вдячністю хочу  привітати педагогів Новомиколаївської громади з Днем вчителя! Ваша праця — це не тільки передача знань, але й неймовірне дарування віри та натхнення. Тож нехай Ваші учні, які обов’язково виростуть достойними людьми, запам’ятають Вас як найкращих вчителівБажаю вам здоров’я, терпіння, щирих усмішок учнів, вдячності від батьків. Нехай натхненно починається кожен новий день. Нехай наснаги додають Вам любов і повага Ваших учнів, гордість за їхні успіхи та здобутки, в яких чимало і Ваших заслуг! Оптимізму Вам і душевної рівноваги! Щастя, любові та квітучої України! Нехай ваші рідні завжди будуть у безпеці, а ви — під надійною Господньою рукою! Слава Україні! Героям Слава!

Начальник Новомиколаївської сільської

військової адміністрації                                                                        Євгенія ГЛЄБОВА